Srpen 2012

Rychlá jogurtová pizza

9. srpna 2012 v 22:46 | Bethany |  Recipes
Ahoj kočky. :) Tak zítra zase jedu na chatu a vrátím se až za týden. Nebojte, nebudu se přejídat nebo něco podobného, naopak, na chatě hubnu ještě dvakrát rychleji než normálně, tam mám veliký dostatek pohybu a navíc si můžu vyvařovat dietní speciality kdy chci a jak chci, prostě pohádka. :) Takže se tu mějte krásně. :)
Recept na jogurtovou pizzu pod "celý článek".

Čokoládové muffiny

8. srpna 2012 v 22:00 | Bethany |  Inspiration
Ahoj...:) Přicházím s receptem na muffiny, které jsem dneska pekla. Prý jsou výborné, všichni si mlaskali, jen by mohli být víc sladké, takže příště dám více cukru. (Nebojte, mých úst se ani nedotkly. :D)

Jednou se budu moct cpát nutellou a přesto bude moje postava jednou z nejkrásnějších, které v naší škole jsou.

7. srpna 2012 v 23:06 | Bethany |  Diary
Nikdy jsem nebyla nějaké moc extra velká perfekcionalistka nebo tak něco, ale když chci být v něčem dobrá, tak jsem vážně dobrá. Už jsem toho zvládla tolik, že další posilování a podobně pro mě bude hračka.
Dneska ani jídelníček a pohyb psát nebudu, ale já jsem sama s ním spokojená. A protože jsem měla dneska ráno pečivo, tak už mám absťák a zítra si musím udělat ovesnou kaši (vážně, nesou ovesné vločky návykové? :D).
Běžte spinkat, čumáčcí, já půjdu taky. ;)
Možná sem dám ještě nějaké recepty, které bych chtěla vyzkoušet, tak se těště. :D
Dobrou. :)

Pondělí.....

6. srpna 2012 v 23:12 | Bethany |  Diary
Ahoj kočky, tak dneska to bude opravdu krátké, už jsem ospalá. Výlet se nám vůbec nevydařil, děda nám pořád nadával, všichni jsou z něj na prášky...no, ono je to u nás v rodině t+žké, asi těžko to někdo pochopí...ani vám to snad nebudu vysvětlovat.
Celou dobu jsme courali po Praze, když jsme přijeli, umyla jsem nádobí a pak jsem ještě trhala s mamkou na zahrádce plevel a doma posilovala, takže pohyb dobrý, a jídelníček jako vždycky, pohoda. :)
Snídaně: krupicová káše (odtučněné mlíko+celozrná špaldová krupice) + caro + švestka
svačina: 2 křehké plátky + nektarinka
oběd: celozrná kaiserka (55 g), nízkotučný sýr
svačina: bílý jogurt
večeře: celozrný rohlík (60 g) + cottage (150 g)+ zelenina
2. večeře: hrnek odtučněného mléka
Pohyb: chůze
trhání plevele apod.
3 x 15 výpady
15 minut posilování břicha
2 x 10 zdvyhání na jedné noze na posílení lýtek
3 x 15 kmytání nohou dozadu u židle
2 x 10 kliků se zvednutou nohou
1 x izometrické cvičení
Kočky, mějte se....před chvílí už jsem vás oběhla, tak můžu jít spinkat. :)

Moje plány do příštích dní....

5. srpna 2012 v 23:00 | Bethany |  Diary
Ahoj holky. :)

Nic není nemožné.

4. srpna 2012 v 23:01 | Bethany |  Diary
Ahoj kočky, tak už jsem zpátky. :) Řeknu vám, chata je pro mě něco vážně moc cenného. Nedokážu si představit, že bych měla být celé prázdniny, nebo celé jiné měsíce doma, aniž bych tam jela. Možná máte strach, jestli jsem se tam nepřejídala, nebo neflákala pohyb - ani náhodou" Jedla jsem jako jím pořád a pohybu jsem měla ještě víc než doma. Takže bych měla dál hubnout. Zítra se budu vážit a mám strach, takové neblahé tušení, že uvidím to samé číslo, jako naposledy. Vážím se pokaždé jednou za 14 dní u babičky, doma máme tuhle váhu taky, ale každá váží jinak - jsou to takové ty normální staré váhy, ne digitální. Nejhorší na nich je, že když se převážím ja levou, je tam jiné číslo, než když se převážím na pravou, nebo když stojím rovně. Jak mám potom poznat, kolik vážím? Zítra se ještě přeměřím a hodím vám to sem. Mám proti svým bokům a hrudníku docela široký pas a proto uvítám každé ověřené triky na viditelné zeštíhlení pasu. Už teď každý den alespoň deset minut posiluji břicho na stroji a musím říct, že je to docela makačka, takže věřte, že když mi sem hodíte nějaké cviky na pas, budu je poctivě dělat. :)
Od zítřka vám asi zase začnu psát jídelníčky a pohyb.
A ještě jedna otázka: Kolik dáváte ovesných vloček a mléka přibližně na jednu porci ovesné kaše? Já to dělám od oka a zajímalo by mě, jak si jí děláte vy. ;)